Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý večer...měla bych zájem o baracek z vasi nabidky,jen pracuji ve financich,do hypo nechci jit,zajimalo by me,zdali v tom nebude nejaky ,hacek,,jaka je urokova sazba?barak formou najmu splacim primo vasi firme?Vyberete mi i pozemek a zafinancujete k baracku,event jaka je cena pozemku v lokalite Jesenice u Prahy do 100 m2 obytne plochy?Mám dolozitelne prijmy,pritel kuchar,ja nyni v insolvenci(kvuli snizeni dluhu) s prijmem dolozitelnym 60 tis mes.Děkuji moc za odpoved.

Dobrý den, paní Evo.

Děkuji za Váš dotaz.

Nemyslím, že by v tom měl být nějaký ,háček,.

Financování nákupu pozemku a realizace stavby domu připravujeme pro naše klienty vždy individuálně.

Financování formou nájmu s garantovanou možností odkupu např. po 5 letech využíváme pouze pro klienty, kde není možné žádné jiné řešení.

U ,standardnějších, způsobů financování vycházejí měsíční splátky nižší.

Pokud máte zájem o podrobné informace a návrh řešení pro Vás, doporučuji osobní projednání.

Hezký zbytek dne

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá