Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den. Je mi 26 let, přítelkyni 23 let. Chtěli bychom spolu začít bydlet, ale nechceme do bytu. Náš příjem je dohromady 34000,-Kč a nemáme žádné splátky, ale také žádné našetřené finanční prostředky. Líbil by se nám dům W022 - dřevostavba se vším všudy ( krb, kuchyně, elektrárna, tepelné čerpadlo). Pozemek také nemáme ale tento bychom mohli mít za 400000,-Kč a chtěli bychom na něj půjčit. Dále bychom se chtěli zeptat, jestli je možno do splátek zahrnout také půjčku na vybavení domu? Představovali bychom si asi 400000,-Kč. Pro shrnutí tedy dům W022 dřevostavba + pozemek za 400000 + půjčka na vybavení 400000,-Kč. Na kolik by prosím vyšly splátky a v případě, že bychom měli zájem, za jak dlouho by byl dům hotov od podepsání smlouvy? Děkuji za odpověď.

Dobrý večer, pane Martine.

Těší mne Váš zájem o naše domy.

Financování jsme schopni připravit vč. prostředků na vybavení domácnosti.

Pokud budeme uvažovat celou investici financovanou z úvěru, tedy dům Welfast 022, pozemek v ceně 400 tis. a vybavení v ceně 400 tis., měsíční splátky (při splatnosti úvěru na 40 let) by činily 11.344 Kč.

Doba výstavby činí 4-5 měsíců.

Realizaci stavby však předchází příprava - zajištění stavebního povolení, popř. úpravy projektu, příprava financování atd. Na tyto práce je třeba uvažovat v průměru rovněž 4-5 měsíců.

Případné další dotazy Vám rád zodpovím.

Hezký zbytek dne

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá