Financováním od nás ušetříte mnoho času, který byste jinak museli věnovat návštěvám bank i porovnáváním různých nabídek a podmínek úvěrů.

Na přepážkách bank nenaleznete odborníky, kteří by pro Vás připravili výhodný úvěr.

To nejvýhodnější řešení financování Vám přesně na míru připraví náš úvěrový specialista.

Celkové měsíční náklady našich klientů na provoz nového domu včetně měsíčních splátek úvěru na dům i na pozemek jsou zpravidla nižší, než měsíční platby za pronájem běžného bytu.

ÚVĚR NA DŮM

Chcete-li mít jistotu nejvýhodnějšího řešení financování z úvěru, naši specialisté připraví úvěr i pro Vás.

Detailně známe podmínky všech bank, které mají ve své nabídce úvěry a půjčky vhodné pro financování výstavby.

Pro naše klienty máme možnost využít i produkty, které banky běžně nenabízejí a v případě potřeby můžeme připravit i výhodné nebankovní úvěry.

Zjistíme Vaše přání, představy a možnosti, provedeme důslednou analýzu a individuálně připravíme to nejvhodnější řešení financování přesně pro Vás.

S úvěrem od nás ušetříte mnoho času i peněz každý měsíc.

Běžně připravujeme financování úvěrem také pro klienty, kteří nemohou prokázat příjmy nebo mají záznam v registru dlužníků.

Realizujeme také domy na pozemku v našem vlastnictví a klienti tak mají možnost splátek formou nájmu s možností následného garantovaného odprodeje nemovitosti.

DOTACE

Již při přípravě projektu dbáme na to, aby v něm bylo zapracováno vše, co umožní zlevnit měsíční splátky.

Optimálním využitím všech dostupných dotací, které v současné době při stavbě nového rodinného domu umožňuje legislativa, jsme dosáhli razantního snížení měsíčních splátek úvěru.

Zajistíme pro Vás čerpání dotací z fondu Zelená úsporám a navíc instalace fotovoltaické elektrárny na Vašem domě umožní čerpat zelené bonusy.

Výnosy z výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů, tedy tzv. zelené bonusy, sníží Vaší měsíční splátku úvěru o úžasných 2.207,-Kč každý měsíc.

Přesvědčíme Vás, že lepší podmínky a nižší měsíční splátky pro Vás nikdo v České republice nezajistí.
Doplňující informace:

Úvěr předpokládá splnění metodik financující banky. Považujeme za interní závazek vyřídit úvěr všem klientům, bude-li to s ohledem na aktuální nabídku českých bankovních domů možné.

Měsíční splátky uváděné u jednotlivých domů jsou kalkulovány s využitím vlastních zdrojů klienta ve výši 200.000 Kč, dobou splatnosti 40 let resp. 20 let, úrokovou sazbou 3,2 % p.a. a při ceně domu vycházející z uvedené skladby cen.

Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Tento propagační materiál není nabídkou (návrhem) na uzavření smlouvy.

Smluvní vztah vzniká a konkrétní podmínky jsou stanoveny písemnou smlouvou.

Využití programu „Zelená úsporám" je závislá na podmínkách výzvy vyhlášené poskytovatelem dotace.