WELFAST - nízkoenergetické rodinné domy


Vážené dámy, vážení pánové, přátelé moderních domů. S radostí Vám představuji stavební společnost WELFAST – specialistu na moderní nízkoenergetické rodinné domy a vily. Pokud bych mohl zvolit jediné slovo jako synonymum našeho počínání, pak zvolím slovo KVALITA. KVALITA v širokém významu tohoto slova, jak se s ním můžete při stavbě domu setkat. Kvalita pro nás ve WELFASTu značí skvělé kvalitní materiály stavby, výborný zákaznický servis, moderní ergonomické projekty domů a přirozeně správné technologie, které kvalitní dům obsahuje. To vše pro nás patří do jednoho slova – KVALITA. A právě takový dům postavíme také Vám.

MODERNÍ DŮM
Ve WELFASTu pro Vás zrealizujeme skutečně moderní dům, jak má být. Technologie, které jsou jinde drahým příplatkem, najde každý náš klient ve standardním provedení. Stavíme výhradně nízkoenergetické domy (NED), pasivní domy a energeticky soběstačné domy z kvalitních materiálů. Každý náš dům je vytápěn moderním tepelným čerpadlem. Standardně bude Váš dům vybaven tepelným čerpadlem, podlahovým vytápěním, krbem s krbovou vložkou, designovou kuchyňskou linku, fotovoltaickou elektrárnu atd. Přesnou specifi kaci vybavení naleznete v Ceníku. NÍZKOENERGETICKÉ VYBAVENÍ VE STANDARDU Jako jediní v České republice nabízíme nízkoenergetické provedení domu na klíč ve standardním vybavení. V základní specifi kaci u nás naleznete materiálovou skladbu, která odpovídá požadavkům pro nízkoenergetické domy, tedy mj. zateplovací systém, kvalitní okna s trojskly, dostatečnou tepelnou izolaci pod střechou i v podlaze.

ŠIROKÝ ZÁBĚR TECHNOLOGIÍ
Ovládáme široký záběr hlavních technologií používaných ke stavbám rodinných domů. Certifikované pracovníky máme na tradiční zděné technologie přesného zdění, na technologii Velox i na dřevostavby. Vždy tak, s ohledem na Vaše potřeby a typ domu, posoudíme vhodnou technologii stavby a z té Vám dům v nejvyšší kvalitě postavíme. Široký technologický záběr nás zvýhodňuje nad ostatní stavitele.

OSOBNÍ ASISTENT
Stavět domy je pro nás vztahová věc. Budujeme výborné vztahy se svými klienty, ze kterých následně vznikají skvělé domy. Také na Vás tedy čeká právě Váš osobní asistent, který Vám bude celou dobu partnerem na cestě k Vašemu domu. Váš osobní asistent bude pečlivě kontrolovat i harmonogram stavby. Optimalizací procesů výroby a důslednou kontrolou dílčích termínů jsme docílili toho, že průměrná doba výstavby našich domů je 5 měsíců.

POZEMEK
Dobrý pozemek je nutným prvním krokem k vlastnímu domu. Pokud pozemek nemáte, pak Vám jej pomůžeme najít. Ještě před samotným nákupem pozemku prověříme, zda je vhodný pro stavbu. Provedeme kontrolu kupní smlouvy a zajistíme rychlé převody v Katastru nemovitostí. Bude-li to Vaše přání, připravíme také vhodný úvěr na nákup pozemku.

PROJEKT DOMU
Kvalitní projekt je základ dobrého moderního domu. Právě projekty jsou dnes největší slabinou většiny domů stavěných v České republice. Připravíme Vám výborný projekt splňující nejnáročnější požadavky ergonomie bydlení, projekt který bude respektovat specifika Vašeho pozemku a Vaše přání. Vyprojektujeme dům, který Vám bude pohodlný, příjemný a funkční zároveň. Součástí naší práce na Vašem projektu je samozřejmě i kompletní zajištění stavebního povolení.

FINANCOVÁNÍ ÚVĚREM
V rámci naší služby Vám rádi zajistíme výhodný úvěr. Vyřízení hypotéky v České republice není právě jednoduchou operací. Vás však žádné nepříjemnosti s přípravou fi nancování nečekají. Zajistíme Vám optimalizovaný úvěr. Navíc, čerpáním zelených bonusů získaných z výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů, zajistíme snížení Vaší měsíční splátky úvěru o senzačních 2.200 Kč každý měsíc. Financování od nás Vás bude bavit.

PEVNÁ CENA
Přirozenou součástí naší práce pro Vás je garance pevné ceny. Veškerý servis na projektu, stavebním povolení i fi nancování od nás získáte zcela zdarma. Neúčtujeme žádné příplatky za dopravu, ceny uvádíme včetně DPH a základové desky. Garantujeme Vám pevnou, neměnnou cenu domu stanovenou ve smlouvě o dílo a to kdekoliv na území České republiky.

BEZPEČNÁ SLUŽBA
V každém okamžiku vlastníte pozemek i rozestavěnou stavbu Vy. Financování v průběhu stavby je postupné, v přiměřených splátkách, které jsou vázány na dokončení příslušné etapy stavby. Smlouva je srozumitelná, spravedlivá a vyvážená.

KVALITA
Kvalitu každé naší stavby kontroluje nezávislý soudní znalec. Každý klient tak získává certifikát kvality potvrzující nejvyšší kvalitu provedených prací. Naše společnost má zaveden systém řízení kvality (Quality Management System) v souladu s požadavky normy ISO 9001:2008.

ZÁRUKA
Kvalitě naší práce věříme, proto na veškeré stavební práce poskytujeme standardně záruku 3 nebo 5 let. Na řadu materiálů navíc získávají naši klienti prodlouženou záruku 10 až 30 let.

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ
V průzkumu časopisu Receptář v kategorii rodinný dům získala společnost WELFAST, a. s. prestižní cenu „Čtenáři Receptáře doporučují". Na základě referencí a doporučení od našich zákazníků udělila Asociace pro certifi kaci naší společnosti značku kvality – certifikát kvalitní firmy v oblasti stavebnictví – „Kvalitní firma".