Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den,
máme pozemek svažující se k jihu, odkud bude i přístup. Ve vašem katalogu není moc domečků, které by takto byly řešeny. Našli jsme si v katalogu fi.Gservis domeček s názvem Nero. Lze jej realizovat u vás a popřípadě za kolik, zda musíme mít projekt od Gservisu, nebo naopak nesmime...
Děkuji za odpověď
L.M:

Dobrý večer,

děkuji za Váš dotaz.

Možných variant je celá řada.

Pokud byste rád vyšel z nějakého našeho projektu, můžeme stávající dispozici upravit tak, aby optimálně vyhovovala orientaci na světové strany i Vaší představě.

V případě, že máte vlastní návrh - skicu - nebo nemáte přesnější představu o dispozici, mohou pro Vás naši projektanti vyhotovit individuální projekt.

Zaujal-li Vás projekt od jiné projekční kanceláře, můžeme stavbu zrealizovat dle projektu, který si zajistíte sám.

Obecně si myslím, že je vhodnější projekt přizpůsobit individuálním představám každého klienta se zohledněním specifik daného pozemku. Určitou výhodou může být i to, když nad přípravou projektu dohlíží ten, kdo bude následně stavbu realizovat.

Pokud máte zájem, rádi se Vám budeme věnovat při osobním setkání a následně se můžete rozhodnout, která varianta by pro Vás byla nejvhodnější.

Příjemný zbytek večera

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá