Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobry den,
Rada bych se zeptala jestli je možne toto řešeni nebo mate jine..
Vlastnime dum zastavni právo 500tis a bohužel exekuce 200tis..nebudu psát proč,celkove to bereme s manželem jako velkou nespravedlivost,ale už nic nenadeláme.Jde nam o to,že v naši obci je pozemek za 450tis,veškere IS na hranici..a radi bychom nove bydleni s tim,že bychom tento starši dum pronajaly a uhradilo by nam to pul splátky..a časem prodaly a umořily častku na novy dum,jde mi o to,jeslti se dá dát vše do jedne splátky,konsolidace...našetřeno nemame nic,jen se nechceme smiřit s tim,že se nedá nic delat.Vlastne bychom ručily dvema domy.
Pokud by toto bylo realne,je možnost kombinace svepomocí?Manžel je velmi zručny..a každa ušetřena koruna je dobrá..jsme rodina s dvemi malymi detmi,manžel vydelava 23čisteho a ja jsme na mateřske jeste rok,před mateřskou jsem vydelavala 17čisteho..je mi jasne,že nam banka uver neposkytne,proto by me zajimalo,jestli je možne uver vzit přimo od Vás..nebo mate jine řešeni?..
Dekuji za odpoved
Renata

Dobrý večer, paní Renato.

Děkuji za Váš dotaz.

Ve vašem případě bych doporučil řešení, při kterém bychom zafinancovali celý záměr z vlastních zdrojů, dokončený dům bychom Vám pronajali formou dlouhodobého pronájmu s garantovanou, smlouvou podloženou, možností následného odkupu (v horizontu 1 roku až 30 let) za předem stanovenou cenu. Např. po 30 letech by vycházela prodejní cena domu cca 60 až 80 tis. Kč (podle typu domu). Jedná se vlastně o podobný princip jako leasing, ale s tím, že odkoupit dům můžete kdykoliv.

Pokud byste chtěli poradit i s případnou konsolidací či doporučit nejvhodnější postup v případě exekuce vedené proti vám, doporučil bych osobní projednání.

Příjemný večer, Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá