Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý večer,zaujal nás dům W24O .z garáže bychom potřebovali udělat bydlení,garsoniéru se vším příslušenství.,Zde by bydlela moje maminka.V přízemí bych žila sama a NDP má dcera s přítelem, Nahoře nezávislé bydlení pro mladý zatím nesezdaný pár.Myslím.že by tento dům mohl být tím vysněným.

Dobrý den, paní Jaroslavo.

Jsem rád, že vás naše nabídka oslovila.

Změna garáže na garsonieru je poměrně častá úprava.
V případě, že 2.NP bude obývat Vaše dcera s přítelem, doporučoval bych přemístit schodište tak, aby vstup do 2.NP byl ze zádveří. Tedy mohlo by se zaměnit umístění schodiště s koupelnami.

Podobné změny v rámci přípravy stavby provádíme zdarma, avšak předpokládal bych, že se příprava stavby mírně prodlouží s ohledem na projekční práce.

Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme.

Hezké odpoledne

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá