Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobry den chtěl bych se zeptat,líbí se mi dům Welfast W025,ale bohužel nevlastním pozemek a již splácím úvěr 400000,který řádně splácím.Příjem mám 18000 a manželka je na MD s příjmem 7600.Rád bych se informoval zda je možné zažádat prostřednictvím vaší firmy o nějaký úvěr,nebo zda je již splácený ůvěr nebo MD nějaký problém?V registru dlužníků nejsem.Děkuji za kladné vyřízení Kopa

Dobrý den, pane Kopo.

Děkuji za Váš dotaz.

Úvěr, který v současné době splácíte ani mateřská dovolená by neměla být komplikací.

Zásadní bude, v jaké lokalitě by měl být pozemek - cena pozemku bude ovlivňovat výši úvěru a tedy i měsíční splátky.

Důležité je také, abyste promysleli, jaká měsíční splátka je pro Vás přijatelná.

Pro přesný výpočet financování bychom tedy potřebovali upřesnit lokalitu (a cenu pozemku), Vaší představu o době splatnosti úvěru a o výši měsíčních splátek, výši měsíčních splátek stávajícího úvěru, dobu splatnosti současného úvěru, jeho typ a poskytovatele.

Pokud nám tyto informace zašlete, připrvíme výpočet financování. Nejvhodnější však je vše prodiskutovat při osobním setkání. V případě Vašeho zájmu se Vám budeme rádi věnovat.

Příjemný den

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá