Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na dům W025,kerý se mi moc líbí,,ale chtěla bych jen hrubou stavbu,bez tepelného čerpadla,bez solární elektrárny,také bez vestavěné kuchyně,,,,jen komín a krb,,,co by obsahovala hrubá stavba,,kolik by stavba stála???Bydlím v horách,a solární elektr,bych nevyužila,to samé tepelné čerpadlo,ted topím dřevem,nebo uhlím.a příliš velká kuchyn,je pro mě zbytečná.Děkuji za odpověd,s pozdravem hezkého dne,přeje Irena

Dobrý den, paní Ireno.

Děkuji za Váš dotaz.

Vzhledem k tomu, že rozsah hrubé stavby obecně není přesně určen a neuvedla jste z jaké technologie by měla hrubá stavba být uvažována, zcela přesnou kalkulaci Vám zaslat v současné chvíli nemohu.

Pokud byste měla zájem o přesný položkový rozpočet, bylo by nutné upřesnit přesný rozsah budoucího díla a materiály, které byste chtěla použít. V takovém případě by bylo vhodné vše podrobně prodiskutovat osobně.

V případě, že nyní potřebujete jen prvotní informaci, abyste měla představu, v jaké přibližné výši by se cena hrubé stavby pohybovala, tak lze říci, že cena hrubé stavby tvoří cca 1/2 nákladů za komletní dům.

V případě domu Welfast 025 by cena hrubé stavby v případě zděné technologie činila cca 1,1 - 1,2 mil. Kč.

Pokud bych měl zareagovat na Váš názor ohledně fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla, tento zcela nesdílím, avšak rozhodnutí je samozřejmě na Vás. V případě, že bychom měli příležitost se osobně setkat, mohli bychom Vám v případě Vašeho zájmu i podrobnější informace o těchto technologiích.

Hezký den

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá