Domů  /  Reference  /  Dotazy

Chci se nezavazne informovat na hodnotu nejnizsi cenove nabidky drevostavby, ktera by zahrnovala cenu pozemku, inapojeni na inzenyrske site, kuchynskou linku a podlahove krytiny. Dekuji. Tyc

Dobrý den, pane Tyci.
Námi presentované ceny domů obsahují kompletní dodávku domů v nízkoenergetickém vybavení na klíč (tzn. např. vč. podlahových krytin - plovoucích podlah).
Naše společnost realizuje především tzv. individuální výstavbu domů na pozemcích klientů.
Pokud nemáte pozemek, jsme schopni Vám pomoci jej vyhledat i profinancovat.
V případě, že byste o tuto službu měl zájem, je potřeba, abyste specifikoval Vaše požadavky na pozemek, tedy zejména Vámi uvažovanou lokalitu (místo, kde by se měl pozemek nacházet), uvažovanou velikost pozemku, popř. maximální cenu pozemku.
Napojení na inženýrské sítě zpravidla realizuje naše společnost, avšak bez znalosti konkrétního pozemku, na němž by měl být dům zrealizován, resp. připojovacích podmínek správců inženýrských sítí, nelze náklady spojené s napojením domu na inženýrské sítě přesně zkalkulovat.
Dále bybylo vhodné, abyste konkretizoval Vaší představu, resp. požadavky na dispozici domu nebo, pokud již máte vybraný, abyste uvedl konkrétní typ domu.
Hezký den
Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá