Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den Vám přeji,
jmenuji se Marcela Leikepová a mám k vám jeden dotaz a zároveň i prosbu. Jsem svobodná matka na mateřské dovolené dvou dětí. Nenám nic své a jsem v těžké situaci, žiji u rodiču, kde to není zrovna moc jednoduché a příjemné. Jelikož jsem ma MD, jak už jsem zmiňovala, tak nemám příležitost na jakoukoliv půjčku či úvěr. Mů měsíční příjem je mateřska, která činí 3800 kč, dále přídavky na děti, které činí 1000 kč a dále alimenty na dcery které činí 3500 kč což je dohromady 8300 kč. Vím že je to málo na to, abych si mohla dovolit svůj dům nebo jakékoliv bydlení a proto se obracím na Vás s prosbou jestli by se nenašlo nějaké řešení pro mě a mé dvě holčičky. Jsem normální slušný člověk a dobrá máma a to že Vám teď píšu a svým způsobem se i ponižuji dělám jen kvůli nim. Nepřeji si nic jiného než žít obyčejny, spokojený a pro mé dcery šťatný život. Nemám peníze na akontaci, nemám pozemek, vlastně nemám vůbec nic. Předem se Vám omluvám, že Vás zatěžuji svými problémy, ale opravdu už nevím kudy kam. Předem děkuji za Vaší odpověď ať už je jakákoliv. Děkuji moc.
S pozdravem Leikepová

Dobrý den, paní Leikepová.

Děkuji za Váš dotaz.

Abychom pro Vás mohli připravit návrh řešení a kalkulaci financování, je potřeba několik základních informací upřesnit.

Výsledný návrh bude jistě významě ovlivňovat cena pozemku, resp. lokalita, ve které byste dům chtěla zrealizovat.

Určitě bychom potřebovali znát i Vaší představu o výši měsíčních splátek, předpokládanou dobu splatnosti úvěru, Váš věk a věk Vašich dětí, popř. další osobní informace.

A neméně důležité bude, abychom znali Vaší představu o velikosti resp. dispozici domu.

Prosím tedy o zaslání doplňujících informací - viz výše.

Určitě by však bylo nejvhodnější vše prodiskutovat osobně.

Existuje řada možností a proto, abychom doporučili to nejvhodnější řešení pro Vás, je potřeba připravit podrobnou analýzu.

Hezký den

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá