Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den, měla bych zájem o dům W020. Zajímalo by mě zda bych dosáhla na hypotéku když mi bude 45 let, jsem sama a mám příjmy kolem 10tis. které mohu doložit + příjem který doložit nemohu. Mohla bych získat úvěr na 30 let? Chtěla bych do úvěru zahrnout pozemek s cenou 500tis. jaká by pak byla celková splátka?
Pozemek který bych koupila se bude rozdělovat na určité parcely a přípojky jsou na velkém pozemku jen jedny, byl by to problém?

Děkuji za odpověď Pavla N.

Dobrý den, paní Pavlo.

Děkuji za Váš dotaz.

Pro řadu našich klientů připravujeme financování úvěrem, i když nejsou schopni prokázat dostatečný příjem. Jsem si jist, že i pro Vás nalezneme vhodné řešení.

Můžeme např. připravit úvěr bez dokladování příjmu nebo nákup pozemku a stavbu profinancovat sami a následně Vám nemovitost pronajmout s možností následného odprodeje. Existuje však řada dalších možností a nejvhodnější by bylo vše prodiskutovat při osobním jednání. Na základě informací od Vás a provedených kalkulací, pak můžeme doporučit to nejvhodnější řešení pro Vás.

Pokud bychom uvažovali financování úvěrem se splatností 30 let, což by ve Vašem případě, s ohledem na Váš věk bylo možné, do úvěru zahrnuli cenu pozemku ve výši 500 tis. Kč a kompletně vybavený dům Welfast 020 v nízkoenergetickém provedení ve zděné technologii, činily by měsíční splátky 10.008 Kč bez dotací splátek z provozu fotovoltaické elektrárny a bez použití Vaší hotovosti (tedy financování úvěrem ze 100 %). Ve splátce je uvažováno mj. i s kuchyňskou linkou, tepelným čerpadlem, podlahovým vytápěním a krbem.

Jakékoliv změny v použitých materiálech a ve vnitřním vybavení jsou samozřejmě možné a pokud by tedy bylo nutné měsíční splátky snížit, je to možné.

K přípojkám IS - předpokládám, že v rámci přípravy stavby by bylo možné připravit realizaci přípojek i pro oddělený pozemek, popř. pokud by správce IS s tímto řešením nesouhlasil, by bylo řešením např. podružné měření.

Podrobně bychom se však k tomuto mohli vyjádřit rovněž při osobním projednání, pokud s sebou přinesete podklady k pozemku, který uvažujete koupit.

Hezký den

Robert Löwy

Vzkaz pro paní Pavlu N. - na Vámi zadanou e-mailovou adresu se nepodařilo odpověď doručit, neboť máte plnou mailovou schránku.

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá