Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den , uvažuji o koupi zemědělské usedlosti . Stáje a chlévy bych chtěl zachovat ale má představa o obytné části je taková , že bych ji zboural a místo ní si nechal od Vás postavit dům popřípadně základovou desku a chtěl bych se zeptat jak je to se stavebním povolením jestli se staré stavení může zbourat a postavit místo něj nový dům nebo lze jen přestavovat ?

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz.

Abych mohl v této věci poskytnout kvalifikovaný návrh řešení, musel bych být obeznámen s celou řadou dalších podrobností. Obecně lze řešit situaci oběma způsoby - tedy zajistit demoliční výměr na stávající objekt a poté připravit stavební povolení na nový dům nebo je možné jít cestou přestavby.

Nevhodnější by bylo, pokud se rozhodnete pro stavbu s naší společností, aby na místě rozhodl přímo můj kolega, který zajišťuje stavební povolení.

Standardně kompletní přípravu stavby vč. všech potřebných dokumentů zajišťujeme my (v případě realizace stavby naší společností za tyto práce nic neúčtujeme).

Případné další dotazy Vám rád zodpovím.

Hezký den

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá