Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den,velmi mě zaujal dům W032,mám pozemek za 760000,-kč,nemáte u obrázku rozměry,ale chtěl bych udělat ze 4kk větší 5kk,s pokojema cca 16m ,obývák a kuchyně cca 40m,koupelna 8m,je to možné a jak by se to promítlo do ceny ,je možno někde získat rozměry,Děkuji Libor

Dobré odpoledne, Libore.

Děkuji za Váš dotaz.

E-mailem Vám zasílám půdorys s vyznačenými rozměry a s uvedením ploch všech místností, pohledy i řez.
Kuchyně s obývacím pokojem má plochu 42 m2, pokoje od 14,9 m2 do 15,6 m2. Ze šatny by bylo možné získat další pokoj.
Pohlédněte si zaslané materiály, možná zjistíte, že by úpravy v projektu nemusely být velké.

Jakékoliv změny v projektu jsou v rámci přípravy stavby možné, za tyto projekční úpravy neúčtujeme nic navíc. Oproti standardnímu řešení se přirozeně mírně prodlouží doba přípravy stavby.

Pokud budete mít nějaké návrhy na úpravu dispozice, můžete je vyznačit do zaslaného půdorysu a zaslat je e-mailem k nacenění, popř. je přinést s sebou na osobní jednání.

Hezký zbytek dne

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá