Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den,zajímalo by nás,zda-li je opravdu možnost získat u Vás úvěr na dům i pozemek přesto,že nemáme finanční hotovost a momentálně jsem na mateřské a partner má příjem 24 000 korun?Avšak máme možnost ručit bytem v novostavbě v Praze.Děkujem S.

Dobrý večer,
těší mne Váš zájem o nabídku naší společnosti.

Financování řešíme vždy individuálně, tzn. připravujeme nejvhodnější řešení přesně na míru každému.

Obecně lze říci, že pokud vám bude vyhovovat měsíční splátka, tak je možné financování zajistit - dokonce i v případech, kdy není možné doložit dostatečný příjem nebo je klient v registru dlužníků.

Jsem přesvědčen, že i pro vás nalezneme takové řešení, které vám bude vyhovovat.

Nejvhodnější by bylo vše podrobně prodiskutovat osobně. Termín je nutné dohodnout v předstihu cca 10 dnů, abychom se vám mohli dostatečně věnovat a již při setkání připravit i konkrétní výpočty financování.

Příjemný víkend a budu se těšit na setkání s vámi.

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá