Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den, paní Michaelo.

Těší mne Váš zájem o nabídku naší společnosti.

Financování nákupu pozemku i výstavby domu umíme zajistit i pro klienty, kteří nemají trvalý pobyt v ČR.

Pokud bychom uvažovali cenu pozemku do 500 tis. Kč a dům Welfast 027, pak by měsíční splátky při době splatnosti 40 let byly pod Vámi požadovanými 13 tis. Kč.

Vzhledem k tomu, že nedisponujete vlastní hotovostí, jistě bych doporučoval spíše zděný dům - ohodnocení bank pro potřeby dlouhodobých úvěrů vychází na zděné domy lépe. Cenu zděného domu jsme schopni snížit, neboť máme v porovnání s konkurencí vyšší standard.

I v případě zděného domu a pozemku do 500 tis. Kč by byly měsíční splátky do 13 tis. Kč.

V soušasné době nemáme ve Vámi upřednostňovaných lokalitách vhodné pozemky. Více pozemků na výběr máme spíše severněji, v okolí Nového Jičína, Frenštátu či na Ostravsku.

Pokud byste si nějaký konkrétní pozemek vyhlídli, můžete nám zaslat základní informace i e-mailem a my bychom prověřili, zda je vhodný pro stavbu.

Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme i osobně.

Hezký zbytek dne

Robert Löwy

Dobrý deň prajem,
rada by som sa informovala ohľadom domčeka Welfast W027 drevostavba. Sme rodina zo Slovenska, bývame tu v Čechách niekoľko mesiacov v prenájme, máme tu i prechodný pobyt. Manžel je živnostník ( živnosť má na Slovensku niekoľko rokov, ale v Čechách založenú len tento mesiac) a jeho mesačný príjem je cca 30000korún, ja poberám zo Slovenska rodičovský príspevok vo výške 5200 korún, no nevlastníme žiaden pozemok, ani nijakú väčšiu hotovosť. Chcela by som sa spýtať, keby sme mali záujem o domček Welfast W027 drevostavbu, spolu s pozemkom, či by bola takáto možnosť i pre nás, keď nie sme občanmi Českej republiky a máme tu zatiaľ len prechodný pobyt? Taktiež by som sa chcela spýtať, keby sme mali záujem o výstavbu domu v meste Uherské Hradište, alebo Bystřice pod Hostýnem, či by ste nám vedeli zabezpečiť aj pozemok, v niektorom z týchto miest a či by bolo reálne, aby sme sa s mesačnou splátkou za dom spolu s pozemok mohli vmestiť do sumy cca 13000 korún? Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď. S pozdravom Michaela

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá