Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobrý den,

máme pozemek u Prahy, představu jak by měl zhruba vypadat náš dům a potřebovali bychom naši představu namalovat do projektu dřevostavby.

Kolik taková služba u vás stojí a jak dlouho trvá? Lze projekt a jeho úpravy vyřizovat mailem? Jsme dlouhodobě v zahraničí.

Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den,

těší mne Váš zájem o nabídku naší společnosti.

V rámci přípravy stavby běžně realizujeme individuální projekty dle představ našich klientů.

Kompletní přípravu stavby - tvorba projektu, zajištění povolení stavby a případná příprava profinancování stavby - provádíme pro naše klienty zdarma. Podmínkou je realizace alespoň hrubé stavby domu s naší společností. V případě tvorby individuálního projektu bych předpokládal dobu přípravy stavby cca 5 měsíců.

S řadou klientů v době přípravy stavby i při stavbě samotné komunikujeme elektronicky, neboť bývají mimo ČR. Systém naší práce jsme této potřebě plně přizpůsobili.

Určitě je vhodné se osobně setkat ještě před zahájením spolupráce - při takovém setkání bychom podrobně prodiskutovali Vaše představy a popsali bychom Vám průběh přípravy stavby i vlastní realizace. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společností, následně bychom si prohlédli Váš pozemek spolu s projektantem a připravili první návrh řešení Vašeho domu.

Další dotazy Vám rád zodpovím.

Úspěšný den

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá