Domů  /  Reference  /  Dotazy

Dobry večer mame se ženou dotaz k domu W025,pozemek mame a chteli bychom si vybehat stavební povolení a udelat čističku,studnu,přípojku na el.,popř. zakl. desku,prostě vše od povolení po zakl. desku,jestli by bylo možné si nechat dostavět na hotovou desku od vas dům,naš měsíční příjem je dohromady cca 45 000kč,a platíme pujčku cca 8000kč měsíčně,chceme vedět jesti by to bylo možné a přibližně za kolik předem dekuji za odpoved s pozdravem David a Andrea

Dobrý večer,

těší mne Váš zájem o nabídku naší společnosti.

Pokud si sami chcete zajistit stavební povolení, je to možné.
Pro naše klienty, kteř s naší společností následně zrealizují alespoň hrubou stavbu domu však kompletní přípravu stavby, tj. projekt, stavební povolení i financování zajišťujeme zdarma.

Se základovou deskou je to trochu složitější. s ohledem na záruční podmínky je vhodnější, abychom ji realizovali my, resp. pokud bych to měl zobecnit, je vhodné, když dodavatelem hrubé stavby je pouze jeden dodavatel.

K výpočtu financování by bylo vhodné upřesnit, zda máte zájem o zděný dům nebo dřevostavbu, jakou dobu splatnosti úvěru resp. jakou měsíční splátku si představujete. Pro výpočet je důležitá i informace, zda byste chtěli do stavby využít i nějakou hotovost a pokud ano, v jaké výši.

Na základě těchto upřesňujících informací Vám kalkulaci vypracujeme.

Určitě by bylo vhodné vše podrobně prodiskutovat osobně, v případě Vašeho zájmu se Vám rádi budeme věnovat v předem dohodnutém termínu.

Příjemný zbytek večera

Robert Löwy

Hledání

Vyberte si dům
svých přání

Zadejte parametry pro výběr Vašeho domu.

Vyhledávat domy můžete podle zastavěné plochy, užitné plochy, dispozičního řešení (počtu místnstí), podle cenové relace nebo podle katalogového čísla domu.

Aktuality

Telefonát zdarmavyplňte následující formulář a my vám zavoláme Konzultace zdarmavyužijte možnost nezávazné konzultace s odborníky zdarma Splátková kalkulačkaspočítejte si výši měsíčních splátek Poslat dotazptejte se na to, co vás zajímá